Wizyta biskupa ks. Krzysztofa Włodarczyka w urzędzie gminy
4 listopada 2024 roku Wójt Gminy Magdalena Maison miała zaszczyt gościć Jego ekscelencję biskupa Krzysztofa Włodarczyka, który odwiedził urząd w ramach swojej wizyty w naszej gminie.
W spotkaniu uczestniczyli również sekretarz biskupa, ks. Damian Pawlikowski, proboszcz parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Białych Błotach, ks. Arkadiusz Muzolf, proboszcz parafii Świętego Rafała Kalinowskiego w Murowańcu, ks. Ireneusz Kalaczyński, przewodniczący Rady Gminy, Sławomir Ossowski oraz radna gminy Ilona Nowakowska.

