W związku z trwającymi opadami śniegu prosimy o parkowanie pojazdów w sposób zapewniający swobodny przejazd pługów i sprzętu do odśnieżania
Szanowni Mieszkańcy,
W związku z trwającymi opadami śniegu prosimy o parkowanie pojazdów w sposób zapewniający swobodny przejazd pługów i sprzętu do odśnieżania.
Na węższych ulicach nawet pojedynczy, nieprawidłowo zaparkowany samochód może uniemożliwić dojazd służb i skuteczne odśnieżenie drogi.
Liczymy na Państwa współpracę i dziękujemy za wyrozumiałość.

