Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 18 lipca 2024
Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
słonecznie
19°C

50-lecie Gminy Białe Błota

W tym roku mija 50 lat od chwili powołania 1 stycznia 1973 r. Gminy Białe Błota w obecnych granicach administracyjnych.Akt powstania gminy Białe Błota 

Bez wątpienia, to doskonała okazja do wspólnego świętowania.

Z tym większą radością i przyjemnością zapraszamy do udziału w przygotowanych przez Gminę, licznych wydarzeniach, które potrwają do końca roku i będą się odbywały pod specjalnie zaprojektowanym na tę okazję logo Gminy.

Półwiecze, to z pewnością doskonała okazja do zwrócenia uwagi na fakt, jak wiele się zmieniło w naszej gminie. Rozwój infrastruktury, przełożył się na niezliczone inwestycje i rosnącą popularność gminy, jako dobrego miejsca do mieszkania i życia. Dzięki temu dzisiaj jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów w kraju.

Warto, zatem z dumą świętować sukces naszej wspólnoty z perspektywy minionych lat w przekonaniu, że wszystko, co najlepsze jeszcze przed nami!

Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w obchodach, które przypadają raz na 50 lat!Logo 50-lecia Gminy Białe Błota

Rozpoczynamy świętowanie  już w tym tygodniu:

18 maja w Szkole Podstawowej w Łochowie odbędzie się XVII gminny konkurs wiedzy "Wspomnienie Świętego Jana Pawła II" skierowany do uczniów trzecich klas gminnych szkół.

W piątek 19 maja Gminny Żłobek Integracyjny "U Misia" w Łochowie organizuje Piknik Rodzinny adresowany do mieszkańców naszej gminy.

Tego samego dnia w Cielu mieszkańcy Województwa Kujawsko-Pomorskiego będą mieli szansę wziąć udział w  "Pierwszym Integracyjnym Rajdzie Kijków Nordic Walking", organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Cielu.

Mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenia związane z obchodami 50-lecia Gminy Białe Błota będą dla nas wszystkich wyjątkowe.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.