Stypendia Gminy Białe Błota dla szczególnie uzdolnionych uczniów
W czwartek 7 grudnia uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli bardzo wysokie wyniki nauce, sporcie oraz w dyscyplinach o charakterze artystycznym otrzymali Stypendia Gminy Białe Błota.
Wyróżnienia wręczył Zastępca Wójta Gminy Białe Błota Paweł Zuehlke wraz z Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu - Karoliną Lachowicz oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach - Danutą Ferenstain.
Za rok szkolny 2022/2023 przyznano 173 Stypendia, w tym 59 stypendiów naukowych i artystycznych oraz 114 stypendiów sportowych. Wręczono łącznie 78 stypendiów I stopnia, 57 stypendiów II stopnia oraz 38 stypendiów III stopnia.

