Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 17 czerwca 2024
Imieniny: Albert, Laura, Adolf
słonecznie
18°C

Rusza nowy gabinet stomatologiczny w Szkole Podstawowej w Białych Błotach

Od poniedziałku 16 października rozpoczyna działalność nowy gabinet stomatologiczny w Szkole Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach.

Od 1 lipca br. Szkoła Podstawowa w Białych Błotach została pozbawiona opieki stomatologicznej dla blisko 1600 podopiecznych uczących się w murach tej szkoły, gdyż lekarz stomatolog zaprzestał prowadzenia działalności w tym zakresie.

Zdecydowane kroki w celu zapewnienia opieki stomatologicznej w szkole podjął Wójt Gminy Białe Błota Dariusz Fundator, który wystąpił do Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Bydgoszczy Jana Gesska z wnioskiem o zakontraktowanie usług medycznych w zakresie stomatologii dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia w gabinecie szkolnym.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu gabinet dla dzieci na nowo utworzyło Centrum Medyczne IKAR. W związku z tym od 16 października br. uczniowie Szkoły Podstawowej oraz dzieci do 18. roku życia zamieszkujące naszą gminę mogą skorzystać z usług w ramach kontraktu z NFZ.

W nowym, wyposażonym w nowoczesny sprzęt Gabinecie Stomatologicznym dla dzieci oferowane będą:

  • Zabiegi profilaktyczne – przeglądy stomatologiczne, oczyszczanie zębów, fluoryzacja.
  • Leczenie zębów – wypełnianie ubytków i leczenie.
  • Usługi chirurgii stomatologicznej – konsultacje specjalistyczne, usuwanie zębów (ekstrakcja).

Gabinet o powierzchni blisko 25 metrów kwadratowych, który został przyozdobiony motywami z filmów i bajek, będzie obsługiwało trzech lekarzy.

W celu zarejestrowania się na wizytę w gabinecie należy dzwonić pod numer 508 923 995. Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież do 18. roku życia zamieszkujące naszą gminę do korzystania z nowoczesnego gabinetu!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.