Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 28 lutego 2024
Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
mgła
6°C

Pierwszy raz w tym roku powitaliśmy nowych mieszkańców 

Nowy rok, a więc kolejni nowi mieszkańcy naszej gminy. W 2023 roku w gminie Białe Błota urodziło się 169 dzieci. A w 2022 roku było ich jeszcze więcej, bo ponad 200. 

Wójt Dariusz Fundator w piątek w Gminnym Centrum Kultury powitał nowych mieszkańców naszej gminy: 

  • Gabrielę Babińską z Przyłęk
  • Ignacego Adamskiego z Ciela
  • Witolda Konwenta z Ciela
  • Wojciecha Polewczyńskiego z Łochowa
  • Martę Baranowską z  Łochowa
  • Alinę Gołąb z Drzewiec
  •  Ignacego Zawadzkiego z Białych Błot

Nowym mieszkańcom naszej gminy wójt wręczył specjalne wyprawki do pielęgnacji dziecka, ozdobione gminnym herbem. W ten właśnie sposób witamy z wielką radością nowo narodzonych.

Wszystkim rodzinom życzymy samych szczęśliwych chwil, radości oraz satysfakcji z wychowywania swoich pociech. Czekamy także na spotkania z kolejnymi nowymi mieszkańcami naszej gminy. Informacje o tym, w jaki sposób można zgłosić nowego mieszkańca, są dostępne TUTAJ.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.