Nagrody Wójta Gminy Białe Błota z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Wójt – Magdalena Maison spotkała się z dyrektorami oraz pracownikami placówek oświatowych i wychowawczych z terenu naszej gminy.
Na auli Szkoły Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach uroczyście wręczyła nagrody wyróżnionym osobom. 14 października to zawsze doskonała okazja do podsumowania działań, jakie pracownicy placówek realizują w obszarze edukacji. Warto podkreślić, że od wielu lat wyniki uzyskiwane podczas egzaminów ósmoklasistów są na bardzo wysokim poziomie – zawsze powyżej średniej powiatu, województwa i kraju. Jednocześnie uczniowie naszych szkół pochwalić się mogą szeregiem osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wytężona praca pedagogów oraz pozostałych osób, realizujących w działania o szeroko rozumianym charakterze oświatowym.

