Logo strony

IV Turniej Służb o Puchar Wójta Gminy Białe Błota

5 listopada na hali sportowej Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach odbędzie się IV Turniej Służb o Puchar Wójta Gminy Białe Błota.

Zapraszamy do kibicowania zespołom uczestniczącym w turnieju. A zagrają:

  • Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy
  • Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy
  • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
  • Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy
  • Urząd Gminy Białe Błota i przyjaciele
  • Liczymy jeszcze na drużynę WCR Bydgoszcz.

Start o godz. 10:00

Podczas Turnieju będzie możliwość wsparcia Fundacja Teraz Wy organizującej m. in. wycieczki dla dzieci z zespołem Downa.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności