Logo strony

Druga "Otwarta Sobota" w Urzędzie Gminy Białe Błota

12 października 2024 r. odbyły się kolejne drzwi otwarte w Urzędzie Gminy Białe Błota, które nazwaliśmy „Otwartą Sobotą”. Wydarzenie przyciągnęło dużą liczbę mieszkańców, którzy mieli okazję spotkać się z Wójt Gminy, Magdaleną Maison, oraz poruszyć kluczowe kwestie dotyczące lokalnej społeczności.

Podczas spotkań, które odbyły się w przyjaznej atmosferze, mieszkańcy zgłosili wiele istotnych tematów. Wójt przeprowadziła 16 spotkań, w których uczestniczyło ok. 25 mieszkańców, a także przedsiębiorców z naszej gminy, którzy mieli okazję omówić swoje wyzwania i potrzeby.

Rozmawiano m.in. o:

  • inwestycjach drogowych i równaniu dróg,
  • problemach związanych z kanalizacją i opróżnianiem szamb,
  • tunelu aerodynamicznym w Prądkach,
  • podziale sołectwa Murowaniec,
  • użytkowaniu świetlic wiejskich.

Inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co potwierdza, że „Otwarta Sobota” jest doskonałą okazją do poznania problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy naszej gminy, a także budowania bliższej relacji pomiędzy mieszkańcami a władzami urzędu.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje i zachęcamy do aktywnego udziału w rozmowach!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności