Logo strony

Czy powtórzymy zeszłoroczny sukces? Trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Przypominamy, że 1 czerwca ruszyła rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Zabawa skierowana jest do wszystkich miłośników jazdy na rowerze. 

W ubiegłym roku nasza gmina „wykręciła” 139 394 km wyprzedziła kolejno gminę Osielsko (112 259 km) i gminę Solec Kujawski (67 992 km). Ten wynik dał nam pierwsze miejsce w kategorii „Najbardziej rowerowa gmina Metropolii Bydgoszcz” w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2023.

W obecnej, szóstej już rywalizacji, póki co jesteśmy na drugim miejscu w Metropolii Bydgoszcz i minimalnie przegrywamy z gminą Osielsko. 

Jak dołączyć do rywalizacji?

  • znajdź i pobierz aplikację "Aktywne Miasta" z właściwego dla siebie sklepu (Google Play lub AppStore)
  •  dokonaj rejestracji użytkownika i z menu wybierz "Rywalizacje"
  • w zakładce "Publiczne" wybierz "Rowerowa Stolica Polski dla Miast”
  • wybierz Metropolię Bydgoszcz i swoją gminę
  • wybierz grupę - z którą się identyfikujesz i przyłącz się lub zaproponuj swoją i razem z przyjaciółmi weźcie udział w rywalizacji!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności