20-lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej „Dąb”!
Z ogromną radością świętujemy wyjątkowy jubileusz 20-lecia działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej „Dąb”!
To niezwykłe osiągnięcie jest dowodem na ogromne zaangażowanie, pasję i codzienny wysiłek wkładany w pracę na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Wasza działalność od dwóch dekad to nieocenione wsparcie dla podopiecznych, ich rodzin oraz wzór w budowaniu otwartej i integracyjnej społeczności.
Zaproszeni do wspólnego świętowania zostali pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Cielu, co jest pięknym gestem, który podkreśla, jak ważna jest współpraca i jedność. Razem spędzony czas był pełen wzruszeń, radości i integracji.
W trakcie uroczystości wręczane były certyfikaty przyznania Złotego Anioła za wsparcie i zrozumienie oraz otoczenie troską Warsztatu Terapii Zajęciowej „Dąb” w Białych Błotach. Takie wyróżnienie otrzymała również Wójt Gminy Białe Błota Magdalena Maison.
Z okazji jubileuszu życzymy zespołowi WTZ „Dąb” dalszego rozwoju, inspiracji i satysfakcji z każdego dnia pracy. Niech każdy mały i duży sukces Waszych podopiecznych będzie dla Was największą nagrodą.
Dziękujemy za wszystko, co robicie – dla podopiecznych i dla całej społeczności. Niech kolejne lata będą pełne wyzwań, osiągnięć i radości!

