11 listopada - uroczyste obchody
Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Białe Błota do wspólnego uczestnictwa w uroczystych obchodach 107. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
10–11 listopada, Białe Błota
W programie m.in.:
- Wernisaż wystawy „Akordy światła” Mieczysława Karłowicza
- Msza Święta w intencji Ojczyzny
- Przemarsz z flagą pod pomnik
- Wieczornica z pieśniami niepodległościowymi
- Bieg Niepodległości.
To wyjątkowy czas, by razem okazać naszą wdzięczność, pamięć i dumę z bycia Polakami.
Niech 11 listopada połączy nas wszystkich we wspólnym świętowaniu!

