Logo strony

Wójt zaprasza do udziału w majowych świętach

Już jutro, w piątek 28 kwietnia 2023 r, na stadionie w Białych Błotach przy ul. Gronowej uroczyście obchodzić będziemy Święto Flagi oraz 232. rocznicę przyjęcia Konstytucji 3 Maja.

Dariusz Fundator, Wójt Gminy Białe Błota serdecznie zaprasza do udziału mieszkańców w tym wyjątkowym święcie. 

Wielkie majowe świętowanie rozpoczniemy o godz. 10.30. W programie przewidziano m.in.:

·       występy uczniów szkół podstawowych w Białych Błotach, Przyłękach i Łochowie;

·       program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków z Gminnego Przedszkola „Wróżka”;

·       tańce ludowe, które zaprezentuje zespół Klubu „Senior Plus” z Ciela;

·       Żywa Flaga utworzona przez wszystkich zaangażowanych w przygotowanie obchodów Świąt Majowych.

Podczas plenerowych uroczystości rozdawane będą również  mieszkańcom biało- czerwone flagi. Wójt zachęca gorąco, by przyozdobić nimi  domy i ogrody  przy okazji majowego święta.

Do zobaczenia w piątek 28 kwietnia na stadionie w Białych Błotach !  Bądźmy razem obchodząc radośnie narodowe święto. 

 

Plakat_Święta_Majowe_23 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności