Wójt zaprasza do udziału w majowych świętach
Już jutro, w piątek 28 kwietnia 2023 r, na stadionie w Białych Błotach przy ul. Gronowej uroczyście obchodzić będziemy Święto Flagi oraz 232. rocznicę przyjęcia Konstytucji 3 Maja.
Dariusz Fundator, Wójt Gminy Białe Błota serdecznie zaprasza do udziału mieszkańców w tym wyjątkowym święcie.
Wielkie majowe świętowanie rozpoczniemy o godz. 10.30. W programie przewidziano m.in.:
· występy uczniów szkół podstawowych w Białych Błotach, Przyłękach i Łochowie;
· program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków z Gminnego Przedszkola „Wróżka”;
· tańce ludowe, które zaprezentuje zespół Klubu „Senior Plus” z Ciela;
· Żywa Flaga utworzona przez wszystkich zaangażowanych w przygotowanie obchodów Świąt Majowych.
Podczas plenerowych uroczystości rozdawane będą również mieszkańcom biało- czerwone flagi. Wójt zachęca gorąco, by przyozdobić nimi domy i ogrody przy okazji majowego święta.
Do zobaczenia w piątek 28 kwietnia na stadionie w Białych Błotach ! Bądźmy razem obchodząc radośnie narodowe święto.
