Logo strony

Wójt Gminy Białe Błota dziękuje organizatorom XXXI Finału Wielkiej Orkiestry

Wójt Gminy Białe Błota Dariusz Fundator, dziękując mieszkańcom za hojność i okazane serce, w sposób szczególny kieruje słowa podziękowania przede wszystkim na ręce Violetty Drążkowskiej, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, której z powodzeniem nadać można tytuł Dyrygentki Wielkiej Orkiestry… Za jej energię, kreatywność oraz artystyczną pasję wspólnego koncertowania.

Osobne, gorące podziękowania wójt składa też pod adresem Patrycjusza Migawy z zespołem Centrum Obsługi Edukacji i Sportu, czuwającym nad organizacją całego przedsięwzięcia pod względem technicznym i logistycznym, z wyrazami uznania za widowisko Światła i Dźwięku budzące emocje…

Wójt dziękuje również radnym Rady Gminy Białe Błota: Marii Wolsztyńskiej, Aleksandrze Lubońskiej oraz Karolinie Lachowicz, a także Bronisławowi Balcerowskiemu, Jackowi Krzyżanowskiemu i Piotrowi Mądrzyńskiemu, za obecność i aktywne uczestnictwo w imprezach na kolejnych gminnych przystankach Wielkiej Orkiestry: w Przyłękach, Łochowie i Białych Błotach.

Podziękowania wójta kierujemy też do Karoliny Pasiecznej- Szpuleckiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach, razem z Wicedyrektor Emilią Mrozowicz, za przygotowanie towarzyszącego Wielkiej Orkiestrze szkolnego festynu, pełnego wielu różnorodnych atrakcji. Wyrazy uznania należą się także Radzie Sołeckiej w Przyłękach, która w sposób szczególny przyczyniła się do organizacji imprezy.

Gorące podziękowania wójt kieruje pod adresem nieocenionych Kół Gospodyń Wiejskich: KGW „Murowaniec Razem” za słodką kwestę pełną gofrów, przepysznych naleśników, ciast i pączków oraz KGW „Słoneczniki”, obecnych podczas imprez w Białych Błotach- organizacyjnie, kulinarnie i z puntem rękodzieła. 

Wyrazy wdzięczności przekazuje również  uczestnikom Klubu Senior+ z Łochowa, za ich twórczy wkład i  udział w licytacjach oraz  zarządowi UKS „Czapla”, którego Bieg Serc uświetnił niedzielny finał Wielkiej Orkiestry.

Wszystkim osobom, organizacjom i stowarzyszeniom, które przyczyniły się do różnorodnych atrakcji Wielkiego Finału, w imieniu Wójta Gminy Białe Błota składamy serdeczne podziękowania, ciesząc się wspólną obecnością zdolną na nowo rozgrzewać serca.

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności