Logo strony

Wyczekiwany peron autobusowy w Cielu po odbiorze

W środę 23 sierpnia teren pod budowę peronu autobusowego przy drodze dojazdowej stanowiącej część pasa drogowego drogi ekspresowej S-10 w obrębie skrzyżowania z ul. Źródlaną w miejscowości Ciele został przekazany wykonawcy, a już w poniedziałek 25 września miał miejsce jego odbiór techniczny.

Peron został wykonany w ramach zadania inwestycyjnego pn.: budowa zatok autobusowych na terenie Gminy Białe Błota.

Całkowita wartość inwestycji, która obejmowała postawienie wiaty przystankowej, budowę dojścia do peronu w postaci chodnika z kostki brukowej o szerokości dwóch metrów, doświetlonego przejścia dla pieszych, postawienia barier oraz profilowania przydrożnych rowów to niecałe 160 tysięcy złotych brutto.

Ta inwestycja z pewnością przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców korzystających z komunikacji zbiorowej.

Wykonawcą zadania był DROMAKS Piotr Myszkier z Bydgoszczy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności