Logo strony

Nowy rok szkolny rozpoczęty

Szkoły Podstawowe z terenu naszej gminy rozpoczęły dziś nowy rok szkolny. Wójt Gminy Białe Błota Dariusz Fundator wziął udział w uroczystym rozpoczęciu roku w Szkole Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach, jego zastępca Paweł Zuehlke w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach, a Sekretarz Gminy Ewa Galicka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie.

Nowy rok szkolny w placówkach oświatowych z terenu gminy Białe Błota rozpoczęło:

  • 1546 uczniów – Szkoła Podstawowa w Białych Błotach,
  • 905 uczniów – Szkoła Podstawowa w Łochowie,
  • 245 uczniów – Szkoła Podstawowa w Przyłękach,
  • 308 uczniów – Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach.

Wójt Dariusz Fundator życzył uczniom z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego mnóstwa radości, ciekawych przygód i fascynujących odkryć w świecie wiedzy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności