Logo strony

Medale Prezydenta RP dla par z naszej gminy

29 grudnia 2023 r. w Gminnym Centrum Kultury w Białych Błotach wójt Dariusz Fundator wręczył "Medale za długoletnie pożycie małżeńskie" nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali:

  • Ewa i Adam Świętaszczyk,
  • Maria i Ryszard Blank,
  • Elżbieta i Bronisław Balcerowscy,
  • Danuta i Ludwik Walczak,
  • Joanna i Lech Korzeb.

Wszystkie pary są dziadkami na pełen etat, lubią podróże choćby do sanatorium. Wśród nich są też miłośnicy tańca i opery, niektórzy z jubilatów prężnie działają społecznie, w kołach seniorów czy śpiewają w chórach.  

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy pokaźnego jubileuszu i życzymy dużo zdrowia i siły na kolejne wspólne lata. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności