Medale Prezydenta RP dla par z naszej gminy
29 grudnia 2023 r. w Gminnym Centrum Kultury w Białych Błotach wójt Dariusz Fundator wręczył "Medale za długoletnie pożycie małżeńskie" nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali:
- Ewa i Adam Świętaszczyk,
- Maria i Ryszard Blank,
- Elżbieta i Bronisław Balcerowscy,
- Danuta i Ludwik Walczak,
- Joanna i Lech Korzeb.
Wszystkie pary są dziadkami na pełen etat, lubią podróże choćby do sanatorium. Wśród nich są też miłośnicy tańca i opery, niektórzy z jubilatów prężnie działają społecznie, w kołach seniorów czy śpiewają w chórach.
Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy pokaźnego jubileuszu i życzymy dużo zdrowia i siły na kolejne wspólne lata.
