Logo strony

Dziś ruszył „Trening Rowerowej Stolicy Polski 2022”

Czy zaczęliście wraz z wiosną kręcić kilometry?

Czekamy na wasze zdjęcia w komentarzach i zrzuty z aplikacji Aktywne Miasta.
Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:
  • zapisać się do rywalizacji „Trening Rowerowej Stolicy Polski 2022”
  • przejechać 15 km przy użyciu aplikacji Aktywne Miasta (liczy się suma km przejechanych 21 marca)
  • odebrać specjalną okolicznościową odznakę
  • Reszta to odrobina szczęścia i wiedzy!
  • osoby, które zdobyły odznakę wezmą udział w losowaniu.
  • do dziesięciu wylosowanych osób (pięciu pań i pięciu panów) zostanie wysłane pytanie dot. Rowerowej Stolicy Polski.
  • autorzy poprawnych odpowiedzi wygrywają
Zwycięzcy otrzymają koszulki rowerowe dedykowane tegorocznej rywalizacji.
Szczegóły konkursu i regulamin

 

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „4 Pory Roku” Szkoła Twórcza i Języków Obcych

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności