Logo strony

Atrakcje 30. Finału już w niedzielę w Białych Błotach

Imprezy, kiermasze, koncerty i licytacje- to wszystko przygotowali sztabowcy 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra w niedzielę 30 stycznia dla mieszkańców gminy Białe Błota. Na osiedla i ulice naszych miejscowości wyruszą też wolontariusze, zbierając do puszek każdą kwotę w ramach akcji finansowego wsparcia oddziałów okulistyki dziecięcej.

Sztab Wielkiej Orkiestry w Gminnym Centrum Kultury przypomina również o licytacjach, prowadzonych za pośrednictwem portalu allegro. Wylicytować można gadżety i przedmioty rękodzieła, klikając w podany niżej link:

 Przedmioty użytkownika ncs1008 - Allegro.pl

Na aukcji allegro można wylicytować m.in.: przedmioty wykonane w pracowni ceramicznej GCK, pełne emocji przejazdy autami „specjalnego znaczenia”, a także ubrania ze sklepu Stylowe Człowieki oraz prace i zdjęcia nadesłane przez laureatów konkursu „Bezcenny Krajobraz”.

Organizatorzy zapraszają również w dniu niedzielnego Finału Wielkiej Orkiestry do udziału w stacjonarnej licytacji GCK, zaplanowanej o godz. 17.30 w Łochowie. Swoją licytację ogłosi też Szkoła Podstawowa w Przyłękach, od godz. 9.00. do 13.00.

Ekipy organizatorów i wolontariuszy GCK przez całą niedzielę kursować będą również po całej gminie, zachęcając do udziału w Mobilnym Kiermaszu WOŚP. Start o godz. 10.00 w Białych Błotach.

Liczymy na odzew i hojność mieszkańców, spotykamy się również przy ul. Centralnej w Białych Błotach, gdzie od 19.30 przygotowano wiele atrakcji, zwieńczonych wspólnym Światełkiem do Nieba. Zagrajmy więc razem, włączając się do jedynego w swoim rodzaju koncertu gorących serc w środku zimy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności