2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
2-go maja, jak co roku, obchodzimy w naszym kraju Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W uroczysty sposób święto to zostało uczczone również przez uczniów naszych szkół i przedszkoli, którzy podczas obchodów Świąt Majowych na Gminnym Stadionie Sportowym, razem utworzyli wspólnie wielką biało-czerwoną flagę.
Ogromne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych pięknych uroczystości.
Wójt Gminy - https://www.facebook.com/profile.php?id=100048591022233
Szkoła w Białych Błotach - https://www.facebook.com/profile.php?id=100057340425175
Szkoła w Przyłękach - https://www.facebook.com/SPwPrzylekach
Szkoła w Łochowie - https://www.facebook.com/splochowo
Przedszkole „Wróżka” - https://www.facebook.com/przedszkole.wrozka
Gminne Centrum Kultury - https://www.facebook.com/kultura.bialeblota
