Wersja dla słabowidzących Dziś jest czwartek, 20 lipiec 2017     18:46:48

Dane Urzędu

Numer identyfikacyjny nadany przez ARiMR

063854061

Kod terytorialny

0403012

Rozkład jazdy bus

 

Rozkład jazdy PKS Kobylarnia-Strzelce
Rozkład jazdy MZK

Urząd Gminy Białe Błota

86-005 Białe Błota

ul. Szubińska 7

Sekretariat tel.: 52 323 90 90

Wykaz telefonów bezpośrednich

 

  Wójt Gminy Białe Błota

Maciej Kulpa

 Sekretariat fax: 52 323 90 80

Adres e-mail: sekretariat@bialeblota.eu

Godziny pracy Urzędu Gminy

poniedziałek, środa, czwartek  godz. 7.30 – 15.30

wtorek godz. 7.30 – 17.00,

piątek godz. 7.30 – 14.00

wydział komunikacji:

2.05.2017r czynny do godz.15.oo

poniedziałek 7.30 - 15.00

wtorek 7.30-16.30

środa - nieczynne

czwartek 7.30 - 15.00

piątek 7.30 - 13.30

wydz.komunikacji ostatnią sprawę przyjmuje 30 min przed końcem urzędowania

Referat Gospodarki Przestrzennej - Środa nieczynny

Biuro meldunkowe, USC i biuro dowodów osobistych w środy czynne od godz.12.00 - 15.30, pozostałe dni czynne jak godziny pracy Urzędu

Administrator strony internetowej

inspektor Andrzej Pasek

tel. 052 323 90 66

andrzej.pasek@bialeblota.eu

 

więcej informacji
Województwo kujawsko-pomorskie Powiat Bydgoski Biuletyn Informacji Publicznej

Katalog firm

07 maj 2017 20:35 24 Wojewódzki Turniej Recytatorski „O...

24 Wojewódzki Turniej Recytatorski „O pióro Jana Brzechwy”

Organizatorem 24 Wojewódzkiego Turnieju Recytatorskiego „O pióro Jana Brzechwy” było Gminne Centrum Kultury, a patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Bydgoski Wojciech Porzych. Głównym celem konkursu było zainteresowanie dzieci sztuką recytatorską oraz uwrażliwienie ich na kulturę i estetykę słowa, a także popularyzacja polskiej i światowej literatury dziecięcej i młodzieżowej. Turniej stwarzał możliwość rozwijania uzdolnień twórczych i doskonalenia umiejętności recytatorskich oraz służył upowszechnianiu kultury żywego słowa.  Wykonawcy oraz licznie zgromadzona publiczność przed rozpoczęciem konkursu obejrzeli pantomimę pt. „Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków” przygotowaną przez zespół teatralny GWARANCJA z Gminnego Centrum Kultury, a na zakończenie spektakl GRUPY T pt. „Supełki – nieoczekiwana zamiana miejsc”.  Jury w składzie: Józefina Szałańska, Roma Warmus oraz Monika Klawitter wysłuchało ponad 60 uczestników i przyznało nagrody oraz wyróżnienia w następujących kategoriach: 

  • UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH:

MIEJSCE I – LAURA RECZKA (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TUCHOLI)

MIEJSCE II – MAKS WINIECKI (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. CZESŁAWA TAŃSKIEGO W BYDGOSZCZY)

MIEJSCE III – ZUZANNA ĆWIKŁA (SZKOŁA PODSTAWOWA W WITOLDOWIE)

WYRÓŻNIENIE:  MIKOŁAJ KUDŁA (SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA VERNE'A W BIAŁYCH BŁOTACH)

  •  UCZNIOWIE KLAS DRUGICH:

MIEJSCE I – BRUNO BARCZAK (SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA VERNE'A W BIAŁYCH BŁOTACH)

MIEJSCE II – IGOR WILKOWSKI (ZESPÓŁ SZKÓŁ W BYSŁAWIU)

MIEJSCE III – OLGA RAUZA (ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ŁOCHOWIE)

 WYRÓŻNIENIA:

  1. ·KAROLINA JÓZWIAK (SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA VERNE'A W BIAŁYCH BŁOTACH)
  2. SZYMON PTASZNIK (SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA VERNE'A W BIAŁYCH BŁOTACH)
  3. EMILIA SOBIECHOWSKA (ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BYDGOSZCZY)
  4. MICHALINA KARDACH (ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ŁOCHOWIE)
  5. WIKTORIA SZCZEPIŃSKA (SZKOŁA PODSTAWOWA W WITOLDOWIE)
  •  UCZNIOWIE KLAS TRZECICH:

MIEJSCE I – MAKSYMILIAN SOBKIEWICZ (GMINNY OŚRODEK KULTURY W GOSTYCYNIE)

MIEJSCE II – NIKODEM CZAKI (ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOLCU KUJAWSKIM)

MIEJSCE III – KLAUDIA GOŁĘBIEWSKA (ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOLCU KUJAWSKIM)

WYRÓŻNIENIA:

  1.  MATEUSZ OBIREK (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 W BYDGOSZCZY)
  2. OLIWIA ROBACZEWSKA (ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SZUBINIE)
  3. WIKTORIA LACH (ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W NAKLE NAD NOTECIĄ)
  4. ANNA WĘGIERSKA (ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ŁOCHOWIE)
  5. WIKTORIA OBARA (MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W WIĘCBORKU)
  6. MATEUSZ PATEREK (MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W WIĘCBORKU)
  7. ANTONINA KUDŁA (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W BYDGOSZCZY)

 





Wróć

Kalendarz imprez

Lipiec 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Galeria

Wyszukaj imprezę

od: do:
Szukana fraza:

Filmy

Musisz zainstalować Flash Player'a oraz włączyć obsługę JavaScript.
Narodowy dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017
Narodowy dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017
Uprowadzenie św.Mikołaja